Friday, 2 November 2012

SILENCE


"Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television. Choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers (...)Choose your future. Choose life... But why would I want to do a thing like that?"
"Trainspotting", movie

    My recent (haha) silence on this blog might indicate that I gave up drawing and sank into idleness...
Or, what's even worse, that I got a "real" job.
But during that time I was  swamped with making illustrations for commercial commissions, which I cannot reveal until they will be officially published as images for magazines, books, cd albums etc. So several posts (and illustrations) are still waiting patiently on my computer disc for release to the Internet. 

P.S. What you  can see on the top of this post is nothing but a rough photomontage. I NEVER watch TV.

    Moje milczenie na blogu ostatnimi (haha) czasy mogłoby wskazywać na to, że zarzuciłam rysowanie i pogrążyłam się w błogim lenistwie...
Albo, co gorsza, zajęłam się "prawdziwą" pracą.
Tymczasem ostatnie miesiące to ciągłe ilustrowanie na potrzeby komercyjnych zleceń, których nie mogę opublikować do czasu ich oficjalnego ukazania się w postaci grafik do czasopism, książek, płyt itp. Tak więc kilka wpisów (i rysunków) czeka sobie cierpliwie w moim komputerze na uwolnienie do Internetu.

P.S. To, co widzicie na górze tego wpisu to ordynarny fotomontaż. NIGDY nie oglądam telewizji.

2 comments:

  1. Podziwiam cie - jak można NIGDY nie oglądać telewizji ? Aaaa a te bezurzyteczne kreskówki i komedie , które niczego nas nie uczą ale zapełniają nam czas ? Jeej ... Chciała bym zobaczyć jak najszybciej te grafiki ! A nie możesz np. dodać ich na 1 dzień przed premierą ? Swoją drogą , nawiązując do twojej porady , to - spóźniłaś się dosłownie o jeden dzień :D dzień przed twoim komentarzem zaczęłam rysować Punka , którego oczywiscie w przyszłym tygodniu dodam , aczkolwiek w realu wygląda o wiele lepiej niż na komputerze , a to wszystko winą tego , ze nie mam obecnie dostępu do skanera T^T Jednak mimo wszytsko dziekuję za komentarz , poniewaz każda porada jest dla mnie potwornie ważna :p Również przepraszam za ''okłamanie'' względem obserwowania :) Myslałam , ze cię oserwuję , ale tak na prawdę okazało się ze kliknęłam ''gotowe'' co do innego bloga :( W kazdym razie tak jak powiedziałam wcześniej - obserwuję !

    ReplyDelete
    Replies
    1. Jeszcze kiedy byłam w liceum, rodzice wynieśli telewizor na strych, bo nie pasował designem do rustykalnych mebli i ponad 100-letniego fortepianu. W związku z tym siłą rzeczy przez te wszystkie lata się odzwyczaiłam :) .

      Delete